SEO Spam CheckUP

rating
  • 1.500,00TL2.000,00TL

SEO Spam CheckUP paketi kapsamında, içerik, teknik ve backlink odaklı SEO çalışmalarınızda ki sorunlar analiz edilmektedir. Bu analiz sonucunda Manuel ya da Tam Spam sorunları tespit edilmekte, bu sorunlarla beraber varsa fark etmediğiniz Anti-SEO çalışmaları da listelenmektedir.

Satın aldığınız CheckUP paketi kapsamında web siteniz için belirtilen detaylara ait tüm eksiklikler listelenecek olup; ayrıca yapmanız gereken çalışmalar belirli strateji doğrultusunda aşamalandırılarak  yol haritası çıkartılacaktır.

SEO Spam CheckUP kapsamında sitenizi analiz etmeden önce sizlerden Search Console ve Analytics hesaplarına ait yetkilendirme talep edilmektedir. Yetkilendirme sonrası yukarıda belirtilen temel analiz başlıklarına ait süreç başlatılacaktır. 

SEO Spam CheckUP paketi kapsamında size ulaştıracağımız raporların kapsamı aşağıdaki temel başlıkları içerecektir:SEO Spam Analizi

  • Teknik SEO Spam Analizi
  • İçerik Spam Analizi
  • Backlink Spam Analizi
  • Yerel SEO Spam Analizi
  • Anahtar Kelime Spam Analizi


Süreç:
 SEO Spam CheckUP işlemi ortalama 5 ile 9 iş günü arasında tamamlanmaktadır. 

Öneri: SEO Spam CheckUP sonuçlarıyla kazanacağınız faydayı artırmak için bu paket ile beraber aşağıda önerilen Dijital CheckUP paketlerini de satın almanızı öneririz. Bu şekilde anahtar kelime analizi dahilinde olan tüm verileri kapsamlı bir şekilde değerlendirmiş oluruz. Siz de tüm eksikliklerle beraber yapılması gerekenlere sahip olabilirsiniz.

 


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.